TheRoosters
01 / 01
The Roosters

The Roosters

Světově první ryze mužská kabaretní a burleskní show!

Světový unikát
je tady!

Historicky první kabaretní a burleskní show, která zachovává ryze mužskou energii na pódiu s každou show je unikátem nejen na české scéně, ale i ve světě.

Co očekávat?

Skoro 2 hodiny jedinečné zábavy, skvělé taneční choreografie, dechberoucí akrobatické prvky, humorné scénky, výřečné moderátory a především uvolněnou atmosféru celovečerního prgramu plného nadsázky!

Show v pohybu

Chtěli byste vidět show The Roosters, ale nechce se Vám nikam daleko cestovat? Možná budeme i ve vašem městě! Show The Roosters putuje po celý rok nejen po České republice, ale i zahraničí.

Nejen velká pódia

The Roosters Vás pobaví nejen na velkých pódiích divadel a kulturních sálů, ale dokonce třeba i na Vánočním večírku či narozeninové oslavě. Mimo hlavní program jsou připraveny i krátké půlhodinové fragmenty přizpůsobené tématu akce a požadavkům klienta.

Jak to celé vzniklo?

Jako každý velký projekt se i show The Roosters zrodila z myšlenky. S tou přišel choreograf a tanečník Michal Klapetek a svolal konkurz, na kterém se potkala skupina profesionálních tanečníků a performerů z celé republiky, která drží dodnes. Po necelém roce příprav, zkoušek a tréninků ,pod vedením Art directora a choreografa Michala Klapetka, marketingového ředitele a moderátora Ondřeje Nasswettra a ředitele obchodu a financí Jana Lacy, konečně spatřila show světlo světa. Bylo to v 29. září 2017 v divadle Dlabačov ve vyprodaném sále a za přítomnosti celostátních médií. Tohle datum se stalo památným.

Stovky míst,
tisíce diváků

Od premiéry se show The Roosters těšila velkému mediálnímu zájmu i zájmu diváku. Umělci pobavili tisíce diváků ruzných věkových skupin, národností i pohlaví na stovkách míst nejen v České republice, ale i na Slovensku nebo například i ve Finsku.

2020 - Smutný rok
pro celý kulturní svět

Rok 2020 se stal pro kulturní svět nešťastným rokem. Po celém světě se rušila všechna představení a vyjímkou nebyla ani show The Roosters. Bohužel kvůli pandemii koronaviru museli být všechna představení, včetně dlouho plánovaného turné po Finsku, odloženy na rok 2021 nebo na neurčito.

The Roosters ale nespí!

Veškerý čas, který se kvůli odloženým nebo zrušeným představením naskytnul, věnují všichni umělci přípravám a zdokonalování se ve skvých uměleckých oborech. Každý den tvrdě trénují, opakují choreografie a posilují své tělo, aby vás po konci pandemie mohli znova bavit v plných sálech!