TheRoosters
01 / 01
The Roosters

Koprodukce
představení Do Naha!

Klient : Moravské divadlo Olomouc
Premiéra : 4.9.2020

The Roosters jako hlavní prvek muzikálu?
Žádný problém!

Když jsme na podzim 2019 byli osloveni se žádostí podílet se na novém muzikálovém představení Do naha! v Moravském divadle v Olomouci, dostalo se nám velké pocty. O to více, když jsme se dozvěděli, že role ženských ideálů bodou zastupovan naši tanečníci!

Premiéra i reprízy
s pozitivními ohlasy!

Premiéra představení Do naha! se bohužel musela odložit z původního plánovaného termínu 20.března 2020 kvůli pandemii Covid19 na nový termín. Tím bylo 4. září 2020. Už v polovině prázdnin bylo představení beznadějně vyprodané a s ním i několik dalších termínů! V den D měli herci možnost si zažít skvělou atmosféru obecenstva a na konci představení i dlouhé ovace ve stoje!

Druhá vlna pandemie Covid19
znemožnila nyní pokračovat

Bohužel tak, jako pandemie ochromila celý svět, poznamenala v obrovské míře také veškeré kulturní dění. Naneštěstí velice zasáhla i chod The Roosters Theatre, The Roosters Production a pochopitelně i samotné Moravské divadlo.

Co dál?

Všechny reprízy představení Do naha! musely být odloženy zatím na neurčito kvůli současné situaci a vládním nařízením. Nemusíte se ale bát, že byste úplně o představení přišli - jakmile pandemie poleví, muzikál Do naha! společně s The Roosters se vám v plné síle představí na prknech Moravského divadla v Olomouci!

O čem Do naha!
vlastně je?

Šestice dělníků různého věku a tělesných proporcí přijde jednoho dne o zaměstnání. Finanční krizi se rozhodne vyřešit originálním způsobem – uspořádá striptýzovou šou, do hlavních rolí přitom pánové obsadí sami sebe.

Jaký je původ Do naha! ?

Britská komedie Do naha! se v roce 1997 stala diváckým hitem a zaujala i odbornou veřejnost, o čemž svědčí zisk Oscara i Ceny britské filmové a televizní akademie. O pár let později vznikl na Broadwayi stejnojmenný muzikálový hit. Ten se nyní dostává i na jeviště Moravského divadla Olomouc.

Koho tam uvidíte?

Kromě členů činohry uvidíte a uslyšíte na jevišti také živou kapelu a kabaretní a burleskní skupinu The Roosters!