TheRoosters
01 / 01
The Roosters

The Roosters Theatre!

Statní tanečníci, sličné tanečnice, silní akrobaté, ohebné akrobatky, úžasné zpěvačky, zábavní komici, výřeční moderátoři, ohnivé ženy, artisté všech možných zaměření, ale především profesionální umělci s velkou láskou pro to, co dělají – to je soubor The Roosters Theatre.

Soubor začal vznikat už v roce 2016, kdy se začala tvořit úplně první show s názvem The Roosters – show plná tance, akrobacie, humoru, parodie a nadsázky. Svým konceptem je zcela unikání nejen na české scéně, ale i ve světě: jedná se o první kabaretní a burleskní show s obsazením výhradně mužských umělců!

Od premiéry v roce 2017 ušla show The Roosters velký kus cesty, vstupenky byly vyprodány v nesčetně sálech, show vyvolala velký mediální ohlas, psali o ní magazíny a noviny v České republice i v zahraničí, umělci se dokonce posadili i na červený gauč v nejsledovanější české talk show Show Jana Krause.

S postupem času se soubor začal rozšiřovat o mnoho dalších umělců a umělkyň a po několika měsících příprav se v roce 2020 vytvořilo další zcela nové představení s malebným názvem Kabaretní Féerie – kouzelný výjev, který provede diváka od historie kabaretu až po současnost. Pompézní scéna dokresluje neskutečnou atmosféru představení plného kankánových tanečnic, skvělých tanečníků, profesionálních zpěvaček, obratných akrobatů a akrobatek, žonglérů a žonglérek, komiků a výřečných moderátorů.

Soubor The Roosters Theatre rozhodně nezahálí v přípravách a zatím co se chystá premiéra Kabaretní Féerie a plánuje se série vystoupení této show i show The Roosters, v hlavě choreografa Michala Klapetka se již tvoři další představení, které zajisté znovu pobaví tisíce diváků.

Umělci The Roosters

Umělci

Posouváme hranice do nebes.

Společnost The Roosters se vám již několik let stará o originální zábavu a nezapomenutelné zážitky plné dech beroucích momentů. To vše díky originálním show, skvělým představením a jedinečným výstupům v podání profesionálních umělců z různých uměleckých oblastí.

Naše show, představení a produkce vás baví nejen v České republice, ale i v zahraničí a to především formou nejkomplexnějšího a nejzábavnějšího uměleckého směru – kabaretu.

The Roosters Theatre