TheRoosters
01 / 01
The Roosters

The Roosters – Show, která vás nenechá vydechnout!

The Roosters – Show, která vás nenechá vydechnout!

by Rooster
Lis , 29
The Roosters – Show, která vás nenechá vydechnout!
V roce 2016 se dala dohromady parta kluků za jediným cílem: bavit široké publikum, tak, jak to doposud nikdo neudělal! Rozhodli jsme se propojit své umění a zkušenosti ze všemožných uměleckých sfér a vytvořili První českou ryze mužskou kabaretní a burleskní show The Roosters – večer nabitý energií, humorem a nadsázkou v kombinaci s tancem a akrobacií, jehož atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení!

CELÝ ROK PO ČECHÁCH I NA MORAVĚ, DOKONCE I V ZAHRANIČÍ

Možná je to právě vaše město, které The Roosters pobaví! Čeká vás nejen samotná show, ale i celý večer s uvolněnou atmosférou za přítomnosti mužských umělců.

Zažijte nezapomenutelný večer plný elektrizujících momentů

PŘÍSTUPNÉ PRO VŠECHNY, VHODNÉ I PRO MUŽE

Nečekejte jen nasvalené chlapce svíjející se kolem ryze ženského publika – nejedná se totiž o žádný laciný striptýz! Čeká vás show, kde si tanečníci jen lehce a s velkou nadsázkou pohrávají s erotikou, oslní Vás svým tancem a akrobacií a dokonce vás přivedou i k slzám – smíchy! Celá show je obratně protkaná nadsázkou a humorem, což napovídá již samotný název burlesque.

„Tak můžu s jistotou a klidným srdcem říct…ŽE TO BYL SAKRA ODVAZ!!!! Kluci to rozbalili a nenechali vydechnout ani jednoho diváka v publiku. Show plná humoru, vtipných situací, nadsázky, tance, divadla a samozřejmě i té erotiky, kterou ale servírujou ve skvělé lehké formě. Nechyběla i fyzická část, samo sebou, provedení na jedničku. Musím podotknout, že přestože jsem muž s jasným pohledem na svoji sexualitu, od začátku do konce jsem se bavil a smál na celé kolo, kluci mi vážně prodloužili život…“ – MARTIN

Již podle této recenze z hodnocení na jejich Facebooku vám může být jasné, že se opravdu nejedná o show čistě jen pro ženy! Jak i sami uvádíme ve svých reklamách: Vhodné i pro muže! Takže pánové, nebojte se navštívit naši show třeba se svojí partnerkou. Velmi překvapí a potěší i vás!

ŽE NÁS JEŠTĚ NEZNÁTE?

Ano, od první velké show je to relativně nedávno. Ale i za tak krátké období se o nás Česko rychle dozvědělo! Máme za sebou více 40 velkých show po celé ČR i v zahraničí a nespočet krátkých vystoupení na různých společenských akcích a firemních večírcích. Média nás s velkým zájmem sledují a to nejen na regionální nebo celostátní úrovni, ale dokonce i na úrovni mezinárodní! Vysloužili jsme si reportáž v Top Star magazínu, dokonce jsme se posadili na červený gauč v Show Jana Krause!

DOKUD NÁS NEUVIDÍTE, NEUVĚŘÍTE!

The Roosters zasadili ve světě naprosto nový unikátní styl zábavy, který si velice rychle získává své fanoušky. Kombinace kabaretu a burlesque s ryze mužským elementem ve skupinových výstupech je ojedinělá nejen u nás, ale i ve světě. Že stále nevíte, co očekávat? Můžete prozkoumat Facebook „The Roosters Theatre“ nebo instagram abyste zachytili alespoň špetku energické atmosféry nezapomenutelné show.
Nic se ovšem nevyrovná zážitku na vlastní kůži! Mohu vám pouze doporučit koupit si vstupenky na nejbližší show, rozhodně nebudete litovat!